-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Світильники медичні, 2 лота
Тендер Prozorro UA-2021-11-05-000146-c
Строк поставки товарів: протягом 2021 року (не більше 60 днів з дати отримання письмової заявки Замовника).
Завершена
826 239.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 1 688.12 UAH
мін. крок: 0.2% або 1 688.12 UAH
Номер:
5c95f3c5048141ad977e30269090ef73
Внутрішній номер закупівлі:
12318430
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-05-000146-c
Замовник:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012906
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вулиця Прорізна, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Беденок Лілія Василівна +380442840810 doztender@ukr.net http://health.kievcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
826 239.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.11.2021 08:56 - 12.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2021 08:56 - 22.11.2021 18:00
Аукціон:
23.11.2021 14:34 - 23.11.2021 15:32
Період кваліфікації:
23.11.2021 15:32 - 26.11.2021 16:00
Період завантаження договору:
26.11.2021 15:50 - 16.12.2021 15:50
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴337 623.00 лот 1 - 31521000-4 Світильники - Світильник пересувний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 3 од.
- Лот №2 ₴488 616.00 лот 2 - 31524110-9 Операційні світильники - Світильник операційний (12282 Операційний світильник) - 1 од.