• Відкриті торги
  • КЕП

Світильники медичні, 2 лота

Оголошено тендер

826 239.00 UAH
Номер: 58546c6756d34d6dba823960027cc4fa
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-11-04-002345-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 826 239.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Світильники медичні, 2 лота
Примітки: Строк поставки товарів: протягом 2021 року (не більше 60 днів з дати отримання письмової заявки Замовника). Категорія замовника: орган місцевого самоврядування. Місцезнаходження замовника: вул. Прорізна, 19, м. Київ, 01001
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.11.2021 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
лот 1 - 31521000-4 Світильники - Світильник пересувний (36843 Світильник пересувний для проведення огляду / терапевтичних процедур) - 3 од.
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 3 одиниця
Період постачання до 31.12.2021
лот 2 - 31524110-9 Операційні світильники - Світильник операційний (12282 Операційний світильник) - 1 од.
Код ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Кількість 1 одиниця
Період постачання до 31.12.2021

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума826 239.00 UAH