-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-000048-b
Торги не відбулися
400 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 08:29 - 07.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим