-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Тендер Prozorro UA-2021-11-01-000048-b
Торги не відбулися
400 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Номер:
c2fc18f57e8342b5b1028887e8f8094c
Внутрішній номер закупівлі:
12225939
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-01-000048-b
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігнатенко Аліна Вікторівна +380676175176 info@usf.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 000.00 UAH
Період уточнення:
01.11.2021 08:29 - 07.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
01.11.2021 08:29 - 17.11.2021 00:00
Аукціон:
з 17.11.2021 11:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за надані Послуги проводяться після підписання Сторонами Акту прийому-передачі наданих послуг. Оплата Послуг здійснюється впродовж 15 (п’ятнадцяти) банківських днів з дати підписання Акту прийому-передачі наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДІЛАЙ ІНВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40878999
-
Контактна особа:
Мар'яна +380964397451 mk@dilaiinvest.com
-
Адреса:
04070, Україна, м. Київ, м. Київ, вулиця Волоська, буд. 2/19, офіс 1
Початкова пропозиція
398 500.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 500.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
29
Скарги
0