-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
a556e6644d9b4480bedec58fe6e651c9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-01-000007-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Фонд розвитку інновацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
42688455
-
Адреса:
04107, Україна, м. Київ, Київ, Отто Шмідта, 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
Дата опублікування:
01.11.2021 07:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з організації заходів з відзначення експертів та стартапів за результатами діяльності Фонду розвитку інновацій в 2021 році
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума400 000.00 UAH