-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект для автоматичного відкачування стічних вод з насосом та системою керування з частотним перетворювачем повинен мати вигляд готового до використання комплекту з шафою вуличного виконання та необхідним кабельним розлюченням, поплавковим вимикачем, та попередньо налаштованою системою керування та автоматикою
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-000560-b
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 10:43 - 05.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим