-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект для автоматичного відкачування стічних вод з насосом та системою керування з частотним перетворювачем повинен мати вигляд готового до використання комплекту з шафою вуличного виконання та необхідним кабельним розлюченням, поплавковим вимикачем, та попередньо налаштованою системою керування та автоматикою
Тендер Prozorro UA-2021-10-29-000560-b
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою
Завершена
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 000.00 UAH
Номер:
52e93e2a9ddd4d2bac0f2b793fe3e141
Внутрішній номер закупівлі:
12211592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-29-000560-b
Замовник:
КП Комунальне підприємство "МАРІУПОЛЬВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361508
-
Адреса:
87555, Україна, Донецька область, Маріуполь, Соборна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яценко Ольга Олександрівна +380629407790 supply@mvk.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
29.10.2021 10:43 - 05.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
29.10.2021 10:43 - 15.11.2021 10:47
Аукціон:
16.11.2021 15:40 - 16.11.2021 16:03
Період кваліфікації:
16.11.2021 16:03 - 17.11.2021 14:33
Період завантаження договору:
17.11.2021 14:33 - 07.12.2021 14:33
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях45 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект для автоматичного відкачування стічних вод з насосом та системою керування з частотним перетворювачем повинен мати вигляд готового до використання комплекту з шафою вуличного виконання та необхідним кабельним розлюченням, поплавковим вимикачем, та попередньо налаштованою системою керування та автоматикою
Кількість
2 одиниця
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
87505, Україна, Донецька область, м. Маріуполь, вул. Набережна,18, або в інший структурний підрозділ підприємства у межах м. Маріуполя.
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САФКО АДАКОР ГРУП"
Оскарження: 17.11.2021 14:33 - 28.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342407
-
Контактна особа:
Анастасія Борисевич +380978921930 gm@safco-adaquor.group
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ, будинок 68
Оскарження: 17.11.2021 14:33 - 28.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 564 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 564 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.11.2021 14:33
Відповіді на вимоги
10
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "КИЇВСЬКА НАСОСНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36628110
-
Контактна особа:
Андрій Захарченко +380504417638 knk@knk.ua
-
Адреса:
02099, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬСЬКА, будинок 9, корпус 8, офіс 110
Початкова пропозиція
1 584 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 584 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
12
Скарги
0
Контракти
Номер:
f0777daf8cbe4a7d9882906b4b7f4928
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-29-000560-b-a1
Постачальник:
ТОВ "САФКО АДАКОР ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36342407
-
Контактна особа:
Анастасія Борисевич +380978921930 gm@safco-adaquor.group
-
Адреса:
02090, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРА СОСЮРИ, будинок 68
Номер договору:
1201
Сума договору:
1 564 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 303 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.12.2021 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
01.12.2021 00:00
Статус:
Підписаний