-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко нормалізоване 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Тендер Prozorro UA-2021-10-14-000507-c
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Період уточнення:
14.10.2021 20:13 - 20.10.2021 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
cfd0132c10c04e83879d83f56a91aeb5
Дата опублікування:
18.10.2021 09:22
Опис:
Шановний замовнику! Перевірте, будь ласка, кількість предмету закупівлі.
Відповідь:
Доброго дня учаснику!
Дякуємо за звернення.
Так в оголошенні допущена технічна помилка при зазначені кількості продукції. Буде внесено зміни до закупівлі.
З повагою,
уповноважена особа
Дата відповіді:
19.10.2021 11:34