-
Відкриті торги
-
КЕП
Молоко нормалізоване 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Оголошено тендер
70 000.00
UAH
Номер:
7092837dbf444d9f976e2df86b98a4db
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-14-000392-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23575849
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, селище, вул.Машинобудівників-4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23575849
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, селище, вул.Машинобудівників-4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Молоко нормалізоване 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.10.2021 19:54
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Молоко нормалізоване 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість
241 кілограм
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума70 000.00 UAH