-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Молоко нормалізоване 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Тендер Prozorro UA-2021-10-14-000507-c
Завершена
70 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 350.00 UAH
Номер:
9f9763df825945d6939d6b68a4db6891
Внутрішній номер закупівлі:
11986022
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-14-000507-c
Замовник:
КЗ "ЧАБАНІВСЬКИЙ ЗДО "ДЗВІНОЧОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23575849
-
Адреса:
08162, Україна, Київська область, селище, вул.Машинобудівників-4А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гарбар Світлана Федорівна +380637574648 Dzvinochok_chabani@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершкиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
350.00 UAH
Період уточнення:
14.10.2021 20:13 - 20.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.10.2021 20:13 - 30.10.2021 00:00
Аукціон:
01.11.2021 12:57 - 01.11.2021 13:20
Період кваліфікації:
01.11.2021 13:20 - 03.11.2021 12:09
Період завантаження договору:
03.11.2021 12:09 - 23.11.2021 12:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Молоко нормалізоване 2,5% за кодом ДК 021:2015 – 15510000-6 Молоко та вершки
Кількість
2413 кілограм
Період постачання
01.11.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
08162, Україна, Київська область, смт. Чабани, вулиця Машинобудівників, будинок 4-А
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "СІМОЛ"
Оскарження: 03.11.2021 11:50 - 14.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
00443000
-
Контактна особа:
Юлія Свирбиус +380671344769 rok_simol@ukr.net
-
Адреса:
09600, Україна, Київська область, смт. Рокитне, вул. Заводська,1
Оскарження: 03.11.2021 11:50 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
50 673.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
50 673.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
03.11.2021 11:50
Відповіді на вимоги
11
Документи
127
Скарги
0
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНКОВ"
Оскарження: 03.11.2021 12:09 - 14.11.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31539532
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Васильович +380674673778 ankov2@ukr.net
-
Адреса:
03027, Україна, Київська область, с.Новосілки, Садова
Оскарження: 03.11.2021 12:09 - 14.11.2021 00:00
Початкова пропозиція
60 228.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 228.48 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.11.2021 12:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
66
Скарги
0
Контракти
Номер:
c5bbfa0eb42c487dad8460090c0c5c6a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-10-14-000507-c-c1
Постачальник:
МАЛЕ ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АНКОВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31539532
-
Контактна особа:
Коваль Анатолій Васильович +380674673778 ankov2@ukr.net
-
Адреса:
03027, Україна, Київська область, с.Новосілки, Садова
Номер договору:
27/14-21Т
Сума договору:
60 224.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
50 187.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.11.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
16.11.2021 00:00
Статус:
Виконаний