-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-10-12-005742-c
Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент
Торги не відбулися
300 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 501.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 501.20 UAH
Період уточнення:
12.10.2021 16:43 - 18.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим