-
Відкриті торги
-
КЕП
38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент)
Оголошено тендер
300 240.00
UAH
Номер:
2ea8eb861b59452f9916a751af26499e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-12-002815-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КУ "Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224838
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, Одесса, вул.Пантелеймонівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224838
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, Одесса, вул.Пантелеймонівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
300 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.10.2021 16:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума300 240.00 UAH