-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-10-12-005742-c
Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент
Торги не відбулися
300 240.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 501.20 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 501.20 UAH
Номер:
ac181e2ed11e4cde8704549661e940e9
Внутрішній номер закупівлі:
11960080
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-10-12-005742-c
Замовник:
КУ "Одеський академічний театр музичної комедії ім.М.Водяного"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02224838
-
Адреса:
65012, Україна, Одеська область, Одесса, вул.Пантелеймонівська, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гофман Вікторія Павлівна 0487220162, +380979392026 viktorija.gofman@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
300 240.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.10.2021 16:43 - 18.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
12.10.2021 16:43 - 28.10.2021 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴300 240.00 38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор Panasonic PT-MZ88OW або еквівалент)