-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (КОЛІСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ JCB модель 3СX ECO SITEMASTER)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (WHEEL MULTIFUNCTIONAL EXCAVATOR-LOADER JCB model 3СX ECO SITEMASTER))
Тендер Prozorro UA-2021-10-07-012269-b
Торги не відбулися
3 700 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
Період уточнення:
07.10.2021 15:51 - 28.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим