• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (КОЛІСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ JCB модель 3СX ECO SITEMASTER)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (WHEEL MULTIFUNCTIONAL EXCAVATOR-LOADER JCB model 3СX ECO SITEMASTER))

Торги не відбулися

3 700 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 37 000.00 UAH
Номер: a124de8dba144a7e8066af9eefa61ded
Внутрішній номер закупівлі: 11888994
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-10-07-012269-b   
Замовник: ДКП "Луцьктепло"
Контактна особа: Петраш Олександр Миколайович +380332283064 lutskteplo106@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 3 700 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 37 000.00 UAH
Період уточнення: 07.10.2021 15:51 - 28.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій: 07.10.2021 15:51 - 07.11.2021 09:00
Період прекваліфікації: з 07.11.2021 09:00
Аукціон: з 13.12.2021 15:44
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 30%
дата виставлення рахунку - 70%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (КОЛІСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ JCB модель 3СX ECO SITEMASTER)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (WHEEL MULTIFUNCTIONAL EXCAVATOR-LOADER JCB model 3СX ECO SITEMASTER))
Код ДК 021:2015: 66110000-4 Банківські послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 43005, Україна, Волинська область, м. Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20 На карті