-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (КОЛІСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ JCB модель 3СX ECO SITEMASTER)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (WHEEL MULTIFUNCTIONAL EXCAVATOR-LOADER JCB model 3СX ECO SITEMASTER))
Оголошено тендер
3 700 000.00
UAH
Номер:
ca140f45a8234d2e88b8b9a19b7bf2f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-10-07-002292-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43005, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
3 700 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (КОЛІСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ JCB модель 3СX ECO SITEMASTER)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (WHEEL MULTIFUNCTIONAL EXCAVATOR-LOADER JCB model 3СX ECO SITEMASTER))
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послуги
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.10.2021 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Банківські послуги (66114000-2 Послуги у сфері фінансового лізингу (КОЛІСНИЙ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ЕКСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ JCB модель 3СX ECO SITEMASTER)), DK code 021:2015 - 66110000-4 Banking services (66114000-2 Financial leasing services (WHEEL MULTIFUNCTIONAL EXCAVATOR-LOADER JCB model 3СX ECO SITEMASTER))
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 110 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 590 000.00 UAH