-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
21П-177_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Проведення рекламних кампаній для пального Shebel з партнерськими мережами АЗС)
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-004166-b
Торги не відбулися
12 949 456.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 258 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 258 000.00 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 13:31 - 22.10.2021 01:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим