• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Проведення рекламних кампаній для пального Šhebel з партнерськими мережами АЗС

Оголошено тендер

12 949 456.50 UAH
Номер: d6315fa3831542dc9a503f73b5370d39
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-15-006645-b
Тип процедури: Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування"
Замовник: АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
Очікувана вартість: 12 949 456.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Проведення рекламних кампаній для пального Šhebel з партнерськими мережами АЗС
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Дата опублікування: 15.07.2021 15:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума12 949 456.50 UAH