-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
21П-177_79340000-9 - Рекламні та маркетингові послуги (Проведення рекламних кампаній для пального Shebel з партнерськими мережами АЗС)
Тендер Prozorro UA-2021-09-30-004166-b
Торги не відбулися
12 949 456.50
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 258 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 258 000.00 UAH
Номер:
162d8addcf3a4b7ea33b5800dac58946
Внутрішній номер закупівлі:
11781767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-30-004166-b
Замовник:
АТ "УКРГАЗВИДОБУВАННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Додаткова контактна особа:
Дорошенко Максим +380979529167 maksym.doroshenko@ugv.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, г. Киев, Шевченківський район ВУЛИЦЯ КУДРЯВСЬКА будинок 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Олег Верещака +380502393984 oleh.vereshchaka@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
12 949 456.50 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
258 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
388 483.70 UAH
Період уточнення:
30.09.2021 13:31 - 22.10.2021 01:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2021 13:31 - 01.11.2021 15:00
Період прекваліфікації:
01.11.2021 15:00 - 29.11.2021 00:00
Аукціон:
з 30.11.2021 13:53
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описна підставі наданих Виконавцем рахунків на оплату, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих Послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79341400-0 - Послуги з проведення рекламних кампаній (Проведення рекламних кампаній для пального Shebel з партнерськими мережами АЗС)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Місто світла"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37361195
-
Контактна особа:
Беспалько Василь Миколайович 380961585858 vassa111@ukr.net
-
Адреса:
08710, Україна, Київська область, Обухівський район, с. Романків, садове товариство "Галявинка", будинок 117
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.11.2021 11:53
Відповіді на вимоги
12
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ЕФ ЕР ЕДЖЕНСІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43062070
-
Контактна особа:
Орина Стручкова +380504424466 arina@friends-recommend.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МЕЖИГІРСЬКА, будинок 3, квартира 20
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.11.2021 11:52
Відповіді на вимоги
12
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "ЕДБЕЙКЕРЗ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40145721
-
Контактна особа:
Дарія Муравйова +380632216821 d.muraviova@adbakers.com.ua
-
Адреса:
04071, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕРХНІЙ ВАЛ , будинок 4А, офіс 328
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
23.11.2021 11:51
Відповіді на вимоги
12
Документи
5
Скарги
0
ТОВ "МПОСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43360215
-
Контактна особа:
Наталія Бабенко +380508176012 mpost.manager@gmail.com
-
Адреса:
01030, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ПИРОГОВА, будинок 2/37
Початкова пропозиція
10 457 800.00 UAH з ПДВ /
10 457 800.00 UAH з ПДВ
10 457 800.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
23.11.2021 11:53
Відповіді на вимоги
12
Документи
28
Скарги
0