-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2021-09-28-002453-b
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Торги не відбулися
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2021 10:38 - 04.10.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим