-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Тендер Prozorro UA-2021-09-28-002453-b
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Торги не відбулися
270 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 350.00 UAH
Номер:
e464f96d43b14899b33bbdde2ff95ebb
Внутрішній номер закупівлі:
11739016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-28-002453-b
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03336166
-
Адреса:
58009, Україна, Чернівецька область, Чернівці, Винниченка, 9 "А"
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мельничук Сергій Григорович 380503742367 Sergii.Melnychuk@cvgas.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
270 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 350.00 UAH
Період уточнення:
28.09.2021 10:38 - 04.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
28.09.2021 10:38 - 14.10.2021 11:00
Аукціон:
з 18.10.2021 11:55
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Кількість
1 послуга
Період постачання
15.10.2021 - 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗЕРО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13665250
-
Контактна особа:
Андрій Грицюк +380665151061 tov_zero@ukr.net
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, ВУЛИЦЯ МОЛОДІЖНА, будинок 54, квартира 44
Початкова пропозиція
229 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 980.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
61
Скарги
0