• Відкриті торги
  • КЕП

Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки

Оголошено тендер

270 000.00 UAH
Номер: 84901306eb1041a5ac1d947cf6bca57a
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-28-002146-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ "ЧЕРНІВЦІГАЗ"
Очікувана вартість: 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Технічне обслуговування та ремонт засобів вимірювальної техніки
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування: 28.09.2021 10:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума270 000.00 UAH