• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропа)

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропа)

Торги не відбулися

99 224.10 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 992.24 UAH
Період уточнення: 27.09.2021 11:33 - 03.10.2021 00:00
Відповідь надана

Щодо документів

Номер: f52a903e630549be92d6ead3c7c36f29
Дата опублікування: 01.10.2021 09:31
Опис: Добрий ранок! Для спрощення підготовки документів для участі у закупівлі, прохання додати Додаток 2 та 3 в форматі Word.
Відповідь: У Замовника відсутня технічна можливість надання цих додатків тендерної документації в форматі Word.
Дата відповіді: 01.10.2021 13:00