• Відкриті торги
  • КЕП

Стропа

Оголошено тендер

119 084.05 UAH
Номер: a27ea590e9aa4679b7a478b75172bea2
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-12-07-002388-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Замовник: Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Очікувана вартість: 119 084.05 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стропа
Примітки: ВгТЕС
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари
Дата опублікування: 07.12.2020 13:32

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума119 084.05 UAH