• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропа)

код ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товари (Стропа)

Торги не відбулися

99 224.10 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 992.24 UAH
Номер: e380fcd98a874271a5e1504ac2c8e23f
Внутрішній номер закупівлі: 11719282
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-27-000996-a   
Замовник: Вуглегірська теплова електрична станція Публічного акціонерного товариства "Центренерго"
Контактна особа: Синча Роман Вікторович 380624957307 tender@utes.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44420000-0 Будівельні товариАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 99 224.10 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 992.24 UAH
Період уточнення: 27.09.2021 11:33 - 03.10.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 27.09.2021 11:33 - 13.10.2021 00:00
Аукціон: 13.10.2021 14:31 - 13.10.2021 15:00
Період кваліфікації: 13.10.2021 15:00 - 24.11.2021 16:37
Умови оплати:
інша подія - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Строп СКП-1-1,25-3000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,5-1000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 12 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-1,0-1500, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-1,0-2000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-1,6-3000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-2,5-4000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 4СК-3,2-2500, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-3,2-6000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,25-500, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,63-2000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 6 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-1,25-2000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-1,6-2000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-2,0-3000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-2,0-2000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-3,2-4000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-3,2-3000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 4СК-5,0-4000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,5-1200, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,32-1000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,5-1500, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,32-1500, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-4,0-5000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-2,5-2400, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-5,0-3000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 4СК-10,0-6000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-2,0-4000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 4СК-2,5-3000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-2,5-10000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-0,5-2000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-1,0-2500, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп КСК-2,0-2,5/5,0
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 2СТ 50-1,0/1500
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 2СТ 60-2,0/1500
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 4СТ 60-3,2/2000
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 3 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СТК 50-1,0/1500
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СТК 60-2,0/1500
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 2 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 2СЦ-1,6-1000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп 4СК-10,0-3500, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 1 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації
Строп СКП-1-20,0-5000, ДСТУ Б В.2.8-10-98
Код ДК 021:2015: 44423340-6 Дротяно-канатне приладдя для вантажно-розвантажувальних робіт
Кількість 4 штуки
Період постачання до 31.05.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КВІНТА"

Оскарження: 21.10.2021 16:32 - 31.10.2021 23:00
Початкова пропозиція 79 530.75 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
78 528.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.10.2021 16:32
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "СКІФ ІНВЕСТ"

Оскарження: 17.11.2021 16:23 - 28.11.2021 00:00
Початкова пропозиція 95 492.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
79 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.11.2021 16:23
Відповіді на вимоги 10
Документи 51
Скарги 0
ТОВ АТІС ГРУПП УКРАЇНА

Оскарження: 24.11.2021 16:37 - 05.12.2021 00:00
Початкова пропозиція 99 203.43 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
99 203.43 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
24.11.2021 16:37
Відповіді на вимоги 10
Документи 10
Скарги 0