• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комплект мультимедійного обладнання

Завершена

60 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Період уточнення: 22.09.2021 14:57 - 28.09.2021 00:00
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 9367484b6f324d3da06b08af5d02db0e
Дата опублікування: 24.09.2021 10:15
Опис: Шановний Замовнику, чи будете Ви розглядати дошки з інфрачервоною технологією, оскільки вона є повністю еквівалентною оптичній (підтримуються дотики пальцем, маркером і будь-яким непрозорим об’єктом) та по деяким характеристикам навіть кращою? Більше того, Наказ МОН №574 від 29.04.2020 "Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій" не містить вимог щодо технології роботи інтерактивних дошок та не надає перевагу жодній з них, а лише вимагає, що інтерактивна поверхня повинна розпізнавати дотики пальцями рук та/або стилусом й іншими непрозорими предметами.
Відповідь: Відповідно до п. 2 ст. 22 Закону України "Про пубічні закупівлі" №114, тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна спеціифікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт послуг, що закуповуються, у тому числі їїх технічні та якісні характеристики. Замовник самостійно визначає перелік та характеристики предмету закупівлі у відповідності до його потреб та в межах бюджетного фінансування. Тендерна документація замовника торгів розроблена керуючись цим Законом та Наказами Міністерства освіти України. Відповідно до ч. 3 ст 22 Закону україни "Про публічні закупівлі" тендерна документація може містити іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. Дані технічні характеристики інтерактивного обладнання визначені Замовником оскільки вони в повній мірі забезпечують можливість виконання покладених на замовника функцій та виконання завдань. Замовник визначав параметри для якісної та надійної техніки в рамках бюджету закупівлі. До того ж , оптична технологія , вважається більш надійнішою , тому й потребує закупівлі для нашого закладу.
Дата відповіді: 28.09.2021 14:19