-
Відкриті торги
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання
Оголошено тендер
60 000.00
UAH
Номер:
9bcad93b16e943a790c6cbbf70ce060c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-22-009897-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплект мультимедійного обладнання
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.09.2021 14:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗалишки субвенції
Сума60 000.00 UAH