-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комплект мультимедійного обладнання
Тендер Prozorro UA-2021-09-22-008920-b
Завершена
60 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 300.00 UAH
Номер:
6477967a8abd4be6a03d23deb8be7e5c
Внутрішній номер закупівлі:
11655769
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-22-008920-b
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ВИЗИРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43187500
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, с. Першотравневе, вул. Миру, буд. 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вікторія Шпортило +380485596100 voms43187500@ukr.net https://vizirska-osvita.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
60 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
300.00 UAH
Період уточнення:
22.09.2021 14:57 - 28.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.09.2021 14:57 - 08.10.2021 00:00
Аукціон:
08.10.2021 15:58 - 08.10.2021 16:21
Період кваліфікації:
08.10.2021 16:21 - 19.10.2021 10:44
Період завантаження договору:
19.10.2021 10:44 - 08.11.2021 10:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комплект мультимедійного обладнання
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"
Оскарження: 19.10.2021 10:44 - 30.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42689160
-
Контактна особа:
Максим Кушнир +38631575020 apagoph@gmail.com
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 23, корпус 5
Оскарження: 19.10.2021 10:44 - 30.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
59 999.88 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
59 999.88 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.10.2021 10:44
Відповіді на вимоги
11
Документи
41
Скарги
0
ФОП "ПОПОВ СЕРГІЙ ЕДУАРДОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3314717057
-
Контактна особа:
Сергій Попов +380931982255 foppopov01@gmail.com
-
Адреса:
67541, Україна, Одеська область, Лиманський р-н, село Першотравневе, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 12
Початкова пропозиція
60 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
60 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
80b3190c8b964a9d9415c9a112332e8a
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-22-008920-b-c1
Постачальник:
ТОВ "ІННОВАЦІЙНЕ МАЙБУТНЄ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42689160
-
Контактна особа:
Максим Кушнир +38631575020 apagoph@gmail.com
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, місто Южне, ПРОСПЕКТ МИРУ, будинок 23, корпус 5
Номер договору:
200
Сума договору:
59 999.88 UAH з ПДВ
Сума договору:
49 999.90 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.11.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
05.11.2021 14:33
Статус:
Виконаний