-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівської області.
Тендер Prozorro UA-2021-09-20-009313-b
Завершена
3 152 296.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 761.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 761.48 UAH
Період уточнення:
20.09.2021 15:49 - 28.09.2021 00:00
Відповідь надана
ЗАТОЧКА ДОРЦЕНТРА ПО ЛАБОРАТОРІЇ
Номер:
ce58788a130b4a869cd19fc5dc28a43e
Дата опублікування:
25.09.2021 23:39
Опис:
Приберіть ЗАТОЧКУ ДОРЦЕНТРА по лабораторії. Суть заточки, полягає в видачі гарантійного листа лише одному учаснику, який у змові з замовником розпилює тендер. Тобто учасник вказує замовнику, що він за кеш отримає гарантійного листа від ДОРЦЕНТРА, замовник вносити ЗАТОЧКУ по лабораторії в тендерну документацію, далі аукціон з двома учасниками (один змовник замовника, другий технічний), потім розпил держкоштів. Інформація буде передана в ДАСУ та оприлюднена на загал. Доречі по цій заточці вже ведеться розслідування. ДерждорНДІ
Відповідь:
Доброго дня! Відповідно до частини 1 статті 24 Закону України "Про публічні закупівлі" - Фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру.
ваше питання не містить інформації в чому саме полягає порушення або які саме пункти, розділи тендерної документації є незрозумілими та потребують роз'яснення. Просимо уточнити питання для можливості надання відповіді.
Дата відповіді:
28.09.2021 13:12