-
Відкриті торги
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівської області.
Оголошено тендер
3 152 296.40
UAH
Номер:
1c517ed65aea44af9117de8edf7cecd8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-09-17-004438-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Бишівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362214
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, Макарівський район, вул.Київська 48 с.Бишів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бишівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362214
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, Макарівський район, вул.Київська 48 с.Бишів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 152 296.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівської області.
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
17.09.2021 15:09
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівської області.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума3 152 296.40 UAH