-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівської області.
Тендер Prozorro UA-2021-09-20-009313-b
Завершена
3 152 296.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 15 761.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 15 761.48 UAH
Номер:
31428a78834d4b458d9ff6f93bfe844f
Внутрішній номер закупівлі:
11609049
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-20-009313-b
Замовник:
Бишівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04362214
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, Макарівський район, вул.Київська 48 с.Бишів
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабаш Світлана Миколаївна +380951315345 buchiv-rada@ukr.net https://byshiv-rada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
3 152 296.40 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
15 761.48 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
15 761.48 UAH
Період уточнення:
20.09.2021 15:49 - 28.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2021 15:49 - 08.10.2021 15:53
Аукціон:
11.10.2021 15:00 - 11.10.2021 15:23
Період кваліфікації:
11.10.2021 15:23 - 13.10.2021 11:34
Період завантаження договору:
13.10.2021 11:34 - 02.11.2021 11:34
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата виконаних робіт проводиться на підставі належним чином оформлених Актів КБ-2в і «Довідок про вартість виконаних будівельних робіт та витрати» (форма №КБ-3) (далі-Довідка КБ-3), які складаються Підрядником і подаються для підписання Замовнику, а також на підставі рахунку, в межах одержаних асигнувань на казначейський рахунок Замовника, протягом 10 (десяти) робочих днів.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Капітальний ремонт дороги по вулиці Зарічна в с. Горобіївка Макарівського району Киїівської області.
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "Ріалбуд"
Оскарження: 13.10.2021 11:34 - 24.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36432040
-
Контактна особа:
Горбач Олексій Анатолійович 380973990009 tag10@ukr.net
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул. Шевченка, буд. 31
Оскарження: 13.10.2021 11:34 - 24.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
3 007 924.19 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 007 924.19 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2021 11:34
Відповіді на вимоги
11
Документи
83
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНЖИНІРИНГОВА КОМПАНІЯ "АВТОМАГІСТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42055455
-
Контактна особа:
Козлова Юлія Валеріївна +380679594025 tov.ik.avtomagistral@gmail.com
-
Адреса:
01014, Україна, м. Київ, Київ, м. Київ, вулиця Звіринецька, будинок 63
Початкова пропозиція
3 151 944.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 151 944.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
53
Скарги
0
Контракти
Номер:
2752d9c840404db8b8f438fb68907d7e
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-20-009313-b-c1
Постачальник:
ПП "Ріалбуд"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36432040
-
Контактна особа:
Горбач Олексій Анатолійович 380973990009 tag10@ukr.net
-
Адреса:
09701, Україна, Київська область, Богуслав, вул. Шевченка, буд. 31
Номер договору:
25/10
Сума договору:
2 847 967.14 UAH з ПДВ
Сума договору:
2 373 305.95 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.10.2021 00:00 - 31.12.2021 23:59
Дата підписання:
25.10.2021 00:00
Статус:
Підписаний