-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна суміш 0-40 мм,відсів гранітний 0-5мм)
Тендер Prozorro UA-2021-09-02-011553-a
Торги не відбулися
220 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Період уточнення:
02.09.2021 17:13 - 08.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим