• Відкриті торги
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна суміш 0-40 мм,відсів гранітний 0-5мм)

Оголошено тендер

220 000.00 UAH
Номер: f88f539a0c2247ce8d1a70af72cd45ca
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-09-02-010266-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області
Замовник: Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна суміш 0-40 мм,відсів гранітний 0-5мм)
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 02.09.2021 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума220 000.00 UAH