• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі ( Щебенево-піщана гранітна суміш 0-40 мм,відсів гранітний 0-5мм)

Торги не відбулися

220 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 100.00 UAH
Номер: 8331c8c9ebae4317ad760bf111987e4b
Внутрішній номер закупівлі: 11347794
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-02-011553-a   
Замовник: Немовицька сільська рада Сарненського району Рівненської області
Контактна особа: Олександр Трохимець +380978985405 sr.nemovichi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 220 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 100.00 UAH
Період уточнення: 02.09.2021 17:13 - 08.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 02.09.2021 17:13 - 18.09.2021 00:00
Аукціон: з 20.09.2021 13:42
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щебенево-піщана гранітна суміш 0-40 мм
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 500 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 34540, Україна, Рівненська область, с.Немовичі, вул.Центральна,4 На карті
Відсів гранітний 0-5мм
Код ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Кількість 500 тонни
Період постачання до 31.12.2021
Місце постачання 34540, Україна, Рівненська область, с.Немовичі, вул.Центральна,4 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Токарчук Віктор Сергійович
Початкова пропозиція 211 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
211 980.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 10
Документи 35
Скарги 0