-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-006136-a
Торги не відбулися
1 947 971.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 739.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 739.86 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 10:12 - 01.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим