-
Відкриті торги
-
КЕП
Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником
Оголошено тендер
1 947 971.00
UAH
Номер:
4a0b425d38b84117b6308d8d296ca3b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-26-001817-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985400
-
Адреса:
49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бехтерева, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985400
-
Адреса:
49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бехтерева, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 947 971.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
26.08.2021 10:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума1 947 971.00 UAH