-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником ДК 021:2015: 85145000-7 Послуги медичних лабораторій)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-006136-a
Торги не відбулися
1 947 971.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 739.86 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 739.86 UAH
Номер:
de7ce01d436d460f82694e4a9f954095
Внутрішній номер закупівлі:
11236481
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-006136-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985400
-
Адреса:
49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Бехтерева, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Назаренко +380664233738 pfv_dkpl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 947 971.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 739.86 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 10:12 - 01.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 10:12 - 11.09.2021 18:00
Аукціон:
13.09.2021 15:32 - 13.09.2021 16:01
Період кваліфікації:
13.09.2021 16:01 - 16.09.2021 16:12
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описджерело фінансування закупівлі: кошти НСЗУ
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виконання лабораторних досліджень з біологічного матеріалу пацієнтів наданого Замовником
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "САНІТАС-Д"
Оскарження: 16.09.2021 11:18 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41925630
-
Контактна особа:
Вячеслав Мазур +380503584679 mazurslava1@gmail.com
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ ГЕРОЇВ, будинок 22-А
Оскарження: 16.09.2021 11:18 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 947 316.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 947 316.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.09.2021 11:18
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР "ВІТАЛАБ"
Оскарження: 16.09.2021 15:36 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42031591
-
Контактна особа:
Віктор Макогон +380675217711 info@vitalab.dp.ua
-
Адреса:
49100, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ КОСМІЧНА, будинок 20
Оскарження: 16.09.2021 15:36 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 947 484.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 947 484.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.09.2021 15:36
Відповіді на вимоги
11
Документи
32
Скарги
0
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ФАРМАЦІЯ"
Оскарження: 16.09.2021 16:12 - 27.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
01976358
-
Контактна особа:
ОКП "Фармація" +380562310290 usb@medsklad.dp.ua
-
Адреса:
49057, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ПРОСПЕКТ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 171
Оскарження: 16.09.2021 16:12 - 27.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 947 909.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 947 909.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
16.09.2021 16:12
Відповіді на вимоги
11
Документи
11
Скарги
0