-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Перезарядка вогнегасників та послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння(серверна)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-000993-c
Перезарядка вогнегасників та послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння(серверна)
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 10:01 - 03.09.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим