-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
- 1
Перезарядка вогнегасників та послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння(серверна)
Тендер Prozorro UA-2021-08-26-000993-c
Перезарядка вогнегасників та послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння(серверна)
Торги не відбулися
30 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 150.00 UAH
Номер:
108bde3a129642caa77cb47071b564c6
Внутрішній номер закупівлі:
11236101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-26-000993-c
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Світлана 380961143776 rsc.kyivobl.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних службАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
150.00 UAH
Період уточнення:
26.08.2021 10:01 - 03.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
26.08.2021 10:01 - 13.09.2021 10:00
Аукціон:
з 14.09.2021 13:20
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються шляхом банківського переводу Замовником грошових коштів на поточний рахунок Виконавця протягом 10 (десяти) банківських днів з дати отримання Замовником Акту наданих Послуг і надходження коштів з Державного бюджету України на реєстраційний рахунок Замовника на зазначені цілі.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Перезарядка вогнегасників - 96 штук
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АГНІ ІНЖИНІРИНГ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43622421
-
Контактна особа:
Кузьмінський Олександр +380635887264 agni.engineering20@gmail.com
-
Адреса:
04074, Україна, м. Київ, місто Київ, вул. Новомостицька, буд. 25
Початкова пропозиція
29 508.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
29 508.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
43
Скарги
0