-
Відкриті торги
-
КЕП
Перезарядка вогнегасників та послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння(серверна)
Оголошено тендер
30 000.00
UAH
Номер:
4b3b5a547bcb4ec7b5cd35137fc0ad8b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-26-000607-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Київській області (філія ГСЦ МВС)
×
-
Код ЄДРПОУ:
43611818
-
Адреса:
01133, Україна, м. Київ, м. Київ, бульвар Лесі Українки,26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
30 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Перезарядка вогнегасників та послуги із технічного обслуговування системи автоматичного аерозольного пожежогасіння(серверна)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
75250000-3 Послуги пожежних і рятувальних служб
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
26.08.2021 09:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума30 000.00 UAH