-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в межах Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-005046-a
Торги не відбулися
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2021 12:42 - 31.08.2021 00:00
Відповідь надана
Технічне завдання
Номер:
2aa4821fbe234426b2f9675ec03be1f2
Дата опублікування:
30.08.2021 14:11
Опис:
Доброго дня.
Пунктом 9 «Умови проведення експертизи» у додатку №1 до тендерної документації визначено, що «Технічна документація підлягає державній експертизі землевпорядної документації згідно з чинним законодавством України. Виконавець забезпечує та гарантує проходження державної експертизи технічної документації з нормативної грошової оцінки земель в межах Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області, результатом якої є отримання позитивного висновку державної землевпорядної експертизи».
Також, Додатку №3 до тендерної документації, додатку №2 до договору у пункті 8 «Умови щодо проведення експертизи» визначено, що «Технічна документація підлягає державній землевпорядній експертизі згідно чинного законодавства України».
Від 28.04.21 в Закону України "Про землеустрій" внесено зміни, зокрема виключено статтю 62 на підставі Закону № 1423-IX, у якій було встановлено проходження землевпорядною документацією державної експертизи.
З огляду на вказане, просимо внести зміни до додатків 1 та 3, а саме: виключити пункт 9 у додатку 1; пункт 8 додатку №2 до договору, додаток 3 до тендерної документації.
Відповідь:
Доброго дня шановний Учаснику. Зауваження враховані. Будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
31.08.2021 08:59