• Відкриті торги
  • КЕП

Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в межах Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області

Оголошено тендер

950 000.00 UAH
Номер: 46129be0c12c417bbfd3dd3ce333d494
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-08-25-004000-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Департамент фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області
Замовник: Департамент фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області
Очікувана вартість: 950 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в межах Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 71340000-3 Комплексні інженерні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 25.08.2021 12:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти міського бюджету
Сума950 000.00 UAH