-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в межах Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-005046-a
Торги не відбулися
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 750.00 UAH
Номер:
81f544c17573473fa45aed588ccc3eea
Внутрішній номер закупівлі:
11222320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-25-005046-a
Замовник:
Департамент фінансово-економічної політики та управління активами Покровської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44116289
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, м. Покровськ, пл. Шибанкова, будинок 11
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Порфіленко +380958546507 depfin.zakupki@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71340000-3 Комплексні інженерні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 750.00 UAH
Період уточнення:
25.08.2021 12:42 - 31.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2021 12:42 - 10.09.2021 14:00
Аукціон:
з 13.09.2021 14:47
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів в межах Покровської міської територіальної громади Покровського району Донецької області
Кількість
1 послуга
Період постачання
24.09.2021 - 31.12.2021
Інформація про скасування
Номер:
ce0f3137607a4b32a2ced0e8d3e85d4f
Причина скасування:
Скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження:
08.09.2021 08:34 - 19.09.2021 00:00
Дата опублікування:
08.09.2021 08:34
Дата виконання:
19.09.2021 00:04
Статус:
Виконано