-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-010523-a
місцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: відкриті торги
Торги не відбулися
415 330.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 076.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 076.65 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 16:39 - 27.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим