-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Тендер Prozorro UA-2021-08-20-010523-a
місцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: відкриті торги
Торги не відбулися
415 330.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 076.65 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 076.65 UAH
Номер:
49edd78f92f44ea69a98c55e69ebdf4c
Внутрішній номер закупівлі:
11210626
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-20-010523-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44358275
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, село Шабо, вул.Центральна, будинок 63
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Тетяна Ковальова +380974761690 ugkh.shabootg@gmail.com http://www.shabivska-gromada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
415 330.00 UAH без ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 076.65 UAH
Період уточнення:
20.08.2021 16:39 - 27.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
20.08.2021 16:39 - 06.09.2021 16:33
Аукціон:
з 07.09.2021 13:26
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Описмісцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: відкриті торги.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Кількість
26 найменувань
Період постачання
до 24.09.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Дмитрук В.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2874404219
-
Контактна особа:
Дмитрук Всеволодович Володимир Всеволодович +380957578555 smilekid@ua.fm http://smilekid.com.ua
-
Адреса:
43000, Україна, Волинська область, Луцьк, Вул. Грабовського 7/61
Початкова пропозиція
404 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
404 400.00 UAH без ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
47
Скарги
0