-
Відкриті торги
-
КЕП
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Оголошено тендер
415 330.00
UAH
Номер:
2934d7667984431ab0f99f8d2a8a42d1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-20-010246-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44358275
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, село Шабо, вул.Центральна, будинок 63
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І БУДІВНИЦТВА ШАБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44358275
-
Адреса:
67770, Україна, Одеська область, Білгород-Дністровський р-н, село Шабо, вул.Центральна, будинок 63
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
415 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для дитячих ігрових майданчиків
Примітки:
місцезнаходження: 67770, Одеська область, Білгород-Дністровський район, с. Шабо, вул. Центральна ,63. Категорія - відповідно до п.1 ч.4 ст.2 Закону, а саме: органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Вид закупівлі: відкриті торги
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.08.2021 16:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти місцевого бюджету
Сума415 330.00 UAH