-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-08-13-008194-a
ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент). категорія Замовника: відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, а саме: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Мова складання документів: українська. Місцезнаходження:Україна, 32100, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
Торги не відбулися
1 260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 600.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2021 15:18 - 27.08.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим