-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент
Тендер Prozorro UA-2021-08-13-008194-a
ДК 021:2015: 43260000-3 — Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка (Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент). категорія Замовника: відповідно до пункту 1 частини 4 статті 2 Закону: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, а саме: органи державної влади (орган законодавчої, органи виконавчої, судової влади), та правоохоронні органи держави, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, об’єднання територіальних громад. Мова складання документів: українська. Місцезнаходження:Україна, 32100, Хмельницька обл., Ярмолинецький р-н, смт Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
Торги не відбулися
1 260 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 12 600.00 UAH
мін. крок: 1% або 12 600.00 UAH
Номер:
df689226b706428a85dc80d212162e9a
Внутрішній номер закупівлі:
11109142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-13-008194-a
Замовник:
Ярмолинецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
05399248
-
Адреса:
32100, Україна, Хмельницька область, Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Стасюк Руслан Вікторович +380385321833 yarm.selrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича технікаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 260 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
12 600.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2021 15:18 - 27.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2021 15:18 - 06.09.2021 00:00
Аукціон:
з 06.09.2021 15:30
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗдійснення оплати відбувається після фактичного отримання товару у 100% розмірі на підставі надісланого рахунку/видаткової накладної для оплати. Факт отримання товару підтверджуються складеним Сторонами актом приймання-передачі товару. Оплата рахунка/видаткової накладної Постачальника за цим Договором має бути здійснена Замовником у строк, визначений у рахунку/видатковій накладній, який/яка не може бути меншим 7 (семи) робочих днів з моменту підписання рахунку/видаткової накладної Сторонами. Передбачається можливість відтермінування платежу до 30 календарних днів з дати підписання акту приймання-передачі товару Сторонами.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Екскаватор-навантажувач БАМ-2014 або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
32100, Україна, Хмельницька область, смт Ярмолинці, пл.600-річчя Ярмолинець, будинок 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АК "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41195771
-
Контактна особа:
Андрій Шпак +380672238485 info@iat.org.ua
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИКОЛИ ГРІНЧЕНКА, будинок 4
Початкова пропозиція
1 258 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 258 000.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0