• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Світильники та освітлювальна арматура

З ПДВ

Торги відмінено

220 008.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 200.08 UAH
Період уточнення: 13.08.2021 15:13 - 20.08.2021 00:00
Відповідь надана

Проект договору

Номер: d43b9bf6134b4e9ab9f5e731ab29544d
Дата опублікування: 18.08.2021 15:04
Опис: Доброго дня, просимо надати роз'яснення, згідно тендерної документації Ви вимагаєте надати заповнений проект договору про закупівлю. Відповідно до частини четвертої статті 41 Закону, умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції за результатами електронного аукціуону (у тому числі за ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі. Ціна є істотною умовою, під час проведення аукціону ціна може зменшуватися? В проекті договору під час його заповнення, ціну та вартість договору не заповнювати?
Відповідь: Добрий день. Проект договору не заповнювати він для ознайомлення.
Дата відповіді: 20.08.2021 10:36
Відповідь надана

Наявність вантажних транспортних засобів

Номер: 795471c2f4bc49da89bf93f97ee7a87a
Дата опублікування: 16.08.2021 17:50
Опис: Шановні Замовники! Вимагаємо прибрати дискримінаційну вимогу до Постачальників з Додатку №1 про обов’язкову наявність не менше двох одиниць вантажних транспортних засобів. В 2021 році щоб зробити поставку Замовнику світильників та кронштейнів не обов'язково мати власний вантажний транспорт і економічно вигідніше скористатися послугами наприклад Нової Пошти та інших.
Відповідь: Зкорегували документацію! Просимо притримуватись всіх інших вимог та нагадуємо, що транспортування 202 світильників та 199 кронштейнів здійснюється за рахунок постачалька!
Дата відповіді: 17.08.2021 10:34
Відповідь надана

Щодо аналогів

Номер: 56c8f71dbfdb41678f85c7f87a24e1b7
Дата опублікування: 14.08.2021 12:13
Опис: Чи можливо пропонувати аналоги з не гіршими параметрами?
Відповідь: Можна , але бажано притримуватись таких параментів, бо необхідна така продукція Світильники світлодіодні 50W Світловий потік 5000LM Колірна температура: 6500к Кут розсіювання град: 120 гр. CRI 80 Матеріал корпусу: Алюміній Вологостійкість навколишнього середовища: 10%-90% R/H/ Напруга: AC85-265v\50Hz Потужність 100% Робоча температура -35гр. - +65 гр. Діаметр консолі 40mm Розмір продукту 398*139*50 mm
Дата відповіді: 16.08.2021 10:36
Відповідь надана

Аналогічні виробники

Номер: d2f7912efe3c44008c350d81d8d5cc29
Дата опублікування: 13.08.2021 15:41
Опис: Добрий день. Шановний Замовнику, у технічних вимогах до світильників ви вказуєте конкретну торгову марку, та вказуєте чіткі розміри світильника без можливих відхилень. Крім того, ваші посилання не містять виразу "або еквівалент". Дані вимоги є грубим порушенням Закону України про Публічні закупівлі. Просимо внести зміни до Тендерної документації, у вимогах до світильників додати вираз "або еквівалент" та вказати можливі відхилення у розмірах світильників.
Відповідь: Добрий день. Ми внесли корективи , додали що розглядаємо еквівалент. Прошу передивитись зміни.
Дата відповіді: 16.08.2021 10:20