-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Світильники та освітлювальна арматура
Тендер Prozorro UA-2021-08-13-008060-a
З ПДВ
Торги відмінено
220 008.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 200.08 UAH
мін. крок: 1% або 2 200.08 UAH
Номер:
33424290719046f0be4cd5b93354fe8a
Внутрішній номер закупівлі:
11109002
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-13-008060-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ШЛЯХРЕМБУД" НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38613389
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ 2-ГА ЗЕЛЕНА, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Лєдєньова +380937272325 innaledenova62@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
220 008.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 200.08 UAH
Період уточнення:
13.08.2021 15:13 - 20.08.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.08.2021 15:13 - 30.08.2021 14:06
Аукціон:
31.08.2021 11:29 - 31.08.2021 11:52
Період кваліфікації:
31.08.2021 11:52 - 02.09.2021 14:09
Період завантаження договору:
02.09.2021 14:09 - 22.09.2021 14:09
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗ ПДВ. Доставка безкоштовна.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Світильники світлодіодні
Кількість
202 штуки
Період постачання
01.09.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. 2-га Зелена, 29
На карті
Кронштейн для світильника
Кількість
199 штуки
Період постачання
01.09.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
11700, Україна, Житомирська область, м. Новоград-Волинський, вул. 2-га Зелена, 29
На карті
Інформація про скасування
Номер:
79f13038ec1045b692b2b8fd86d2ee40
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Виявлено порушення . Переоголошення.
Період оскарження:
17.09.2021 10:56 - 28.09.2021 00:00
Дата опублікування:
17.09.2021 10:56
Дата виконання:
28.09.2021 00:01
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"
Оскарження: 02.09.2021 14:09 - 13.09.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704225
-
Контактна особа:
Старовойтов Дмитро 380676176161 SDF@WDC.NET.UA http://wdc.net.ua/
-
Адреса:
Україна, 01103, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 28-А, нежиле приміщення 6, ОФІС 1
Оскарження: 02.09.2021 14:09 - 13.09.2021 00:00
Початкова пропозиція
200 562.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 360.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.09.2021 14:09
Відповіді на вимоги
11
Документи
78
Скарги
0
ТОВ "ЛЕДСТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39992509
-
Контактна особа:
ТОВ ЛЕДСТЕР +380503732380 mail@ledster.com.ua
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, місто Коломия, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛА ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 35
Початкова пропозиція
210 276.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
200 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
dc703138bb1044b49a56a275336fdb83
Ідентифікатор договору:
UA-2021-08-13-008060-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ "ВЕСТДЕВЕЛОПМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39704225
-
Контактна особа:
Старовойтов Дмитро 380676176161 SDF@WDC.NET.UA http://wdc.net.ua/
-
Адреса:
Україна, 01103, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 28-А, нежиле приміщення 6, ОФІС 1
Сума договору:
198 360.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
198 360.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації